Show&Tänav

Tantsustuudio / show&tänav

Show&Tänavatants

Showtants

Show- ja tänavatantsu stiilidel põhinev tempokas tantsutrenn, millele on põimitud juurde lihas- ja venitusharjutused ning lisaks koreograafiale, õpime ka klassikalise tantsu- ja akrobaatika baaselemente. Treening aitab arendada üldkehalist võimekust, kehatunnetust, kordinatsiooni, loovust ja meeskonnatöö oskusi ning annab hea rühi.
Treenerid: Kristi Veskimäe ja Signe Kirt
Treeningrühmad: Lapsed 1, Lapsed 2, Noored 1 ja Noored 2 - vaata rühmade kirjeldust altpoolt.
Õppeained: lastetants, showtants, tänavatants, akrobaatika, tantsutehnika

Trennid toimuvad 2x nädalas. Lisaks on võimalik juurde võtta erinevates stiilides lisatrenne.
Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Show&Tänav treeningrühmad

Lapsed 1
7-9 aastased

Algtase - Lapsed 1 show&tänavagrupp on mõeldud 7-9 aastastele lastele, kes alles alustavad tantsimisega. Show- ja tänavatantsu stiilidel põhinev tantsutrenn. Treening aitab arendada füüsist, loovust ja meeskonnatöö oskusi.
Treener: Signe Kirt ja Kristi Veskimäe
Aeg: T ja N 14.30-15.30
Telliskivi 56

Lapsed 2
9-11 aastased

Kesktase - Lapsed 2 show&tänavagrupp on mõeldud lastele, kes on juba mõned aastat tantsuga kokku puutunud. Show- ja tänavatantsu stiilidel põhinev trenn, mis aitab arendada füüsist, loovust ja meeskonnatöö oskusi.
Treener: Signe Kirt ja Kristi Veskimäe
Aeg: T ja N 15.30-16.30
Telliskivi 56

Noored 1
11-14 aastased

Kesk/edasijõudnud - Noorterühma trenn on noortele, kes on eelnevalt tantsuga tegelenud. Show- ja tänavatantsule lisaks, lihvime tantsutehnikat ning teeme jõu- ja venitusharjutusi. Lisaks tutvume Freestyle Pom tantsustiiliga
Treener: Signe Kirt ja Kristi Veskimäe
Aeg: T ja N 16.30-17.30
Telliskivi 56Noored 2
12-16aastased

Edasijõudnud - Noored 2 on Selver Tallinna Tantsutüdrukute järelkasvu rühm ja VÕISTLUSGRUPP. Põhilised stiilid on Freestyle Pom ja tänavatants, lisaks arendame tantsutehnikat ja akrobaatikat.
Treener: Signe Kirt ja Kristi Veskimäe
Aeg: T ja N 16.30-17.30 Telliskivi 56


NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul

Rühma registreerimiseks saada email signe@desireestuudio.eu