Akrobaatika

Tantsustuudio / akrobaatika

Akrobaatika

Akrobaatika

Akrobaatikatreeningut saab juurde võtta tantsutrennile või käiagi täiesti iseseisvalt ainult akrobaatika trennis. Akrobaatika on väga hea üldkehaline ettevalmistus, sest trennis õpivad lapsed oma keha ja liigutusi tõhusalt juhtima. Akrobaatika trennis arendame lapse tasakaalu, keha- ja ruumitunnetust, kehakontrolli, vastupidavust, jõudu, painduvust ning kordinatsiooni. Akrobaatika on kehalisele arengule väga kasulik, sest akrobaatika pakub peale füüsilise võimekuse kasvu ka erinevate ägedate oskuste ja trikkide õppimisvõimalust. Mõningad akrobaatilised elemendid, millega trennides kokku puutume: sild, hundiratas, rondaat, kätel- ja turiseis. Trennid toimuvad erinevates vanuserühmades.
Treener: Keily Sengbusch, Signe Kirt ja Marit Miller
Treeningrühmad: Mudilased 1 ja 2, Lapsed A1, Noored A2 ja Täiskasvanud A3 - vaata rühmade kirjeldust altpoolt.
Õppeained: akrobaatika, ÜKE, tumbling

Trennid toimuvad 1-2x nädalas (30-90 min).

AVATUD TRENNIDE NÄDAL 5.-9. september. Ootame uusi ja vanu õpilasi osalema, palume ette registreerida.
REGISTREERI TRENNI

Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega
NB: Kui võtta lisatrennina tantsutrenni juurde, siis kujuneb kuutasu vastavalt hinnakirjas näidatud nädalase treeningkoormuse põhjal (näiteks 3x nädalas: tants+akrobaatika).

Akrobaatika treeningrühmad

Mudilased 1
3-4 aastased

Algtase - Mudilaste akrobaatika trenn on ideaalne aktiivsele lapsele, kellele pakub huvi ronimine ja jooksmine. Alustame algusest ja õpime akrobaatika põhielemnte ning kehatunnetust.
Treener: Marit Miller
Aeg: K 18.00-18.30

Mudilased 2
5-6 aastased

Algtase - Mudilaste akrobaatika trenn on ideaalne aktiivsele lapsele, kellele pakub huvi ronimine ja jooksmine. Alustame algusest ja õpime akrobaatika põhielemnte ning kehatunnetust.
Treener: Marit Miller
Aeg: K 18.30-19.15

Lapsed A1
7-11 aastased

Algtase - Laste akrobatikagrupp on mõeldud 7-11 aastastele lastele, kes alles alustavad treeningutega. Akrobaatika aitab arendada füüsist, tasakaalu, treenib lihaseid ning arendab erinevate elementide oskuseid.
Treener: Keily Sengbusch
Aeg: R 14.45-16.00

Noored A2
9-14 aastased

Kesktase - Noorte akrobaatikagrupp mõeldud juba eelnevalt akrobaatikaga kokku puutunud lastele. Akrobaatika aitab arendada füüsist, tasakaalu, treenib lihaseid ning arendab erinevate elementide oskuseid.
Treener: Keily Sengbusch
Aeg: R 16.00-17.15Rühma registreerimiseks täida ära registreerimisvorm Hooaeg 2022/2023 või saada email signe@desireestuudio.eu
NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul