3-6 aastaste trennid

Tantsustuudio / Mudilased

Mudilaste tantsuline treening ja akrobaatika

Mudilased

Mudilaste trennid on mõeldud 3-6 aastastele lastele. Treeningud toimuvad erinevates vanusegruppides nii koos vanemaga kui ka üksinda. Õpime liikuma erinevates suundades ja erineva tugevusega, matkime loomade ja lindude liigutusi, mängime teadatuntud laulu- ja liikumismänge ning teeme venitus- ja klassikalisetantsu baasharjutusi. Trennid toimuvad ilma vanemateta.
Treener: Signe Kirt ja Marit Miller
Vanusegrupid: 3-4 aastased ja 5-6 aastased
Õppeained: võimlemine, lastetants, rütmika, akrobaatika

Ootame uusi ja vanu õpilasi osalema, palume ette registreerida.
REGISTREERI TRENNI

Mudilaste treeningrühmad

Mudilased 1 AKROBAATIKA Kolmapäev
3-4 aastased

Algtase - ideaalne aktiivsele lapsele, kellele pakub huvi ronimine ja jooksmine. Alustame algusest ja õpime akrobaatika põhielemente ning kehatunnetust ja kordinatsiooni.
Treener: Marit Miller
Aeg: Rühmas 2 vaba kohta Kolmapäeviti 18.00-18.30Mudilased 1 TANTS Esmaspäev
3-4 aastased

Algtase - 3-4 aastaste tantsuline treening ilma vanemata, arendab laste rütmitunnet ja liikumist. Käime esinemas 2x õppeaastas.
Treener: Marit Miller
Aeg: Esmaspäeviti 18.00-18.30 Rühmas 3 vaba kohta.

Mudilased 1 TANTS Neljapäev
3-4 aastased

Algtase - 3-4 aastaste tantsuline treening ilma vanemata, arendab laste rütmitunnet ja liikumist. Käime esinemas 2x õppeaastas.
Treener: Signe Kirt
Aeg: Neljapäeviti 18.30-19.00

Mudilased 2 TANTS
5-6 aastased

Algtase - Mudilaste tantsutrenn trenn on sobilik lapsele, kellele pakub huvi tantsimine. Teeme esimesed tutvused laste- ja klassikalise tantsuga. Alustame algusest ja õpime tantsu põhielemente ning kordinatsiooni ja kehatunnetust.
Treener: Signe Kirt ja Marit Miller
Aeg: Esmaspäeviti 18.30-19.15
Teisipäeviti 18.30-19.15

Mudilased 2 AKROBAATIKA
5-6 aastased

Algtase - Mudilaste akrobaatika trenn on ideaalne aktiivsele lapsele, kellele pakub huvi ronimine ja jooksmine. Alustame algusest ja õpime akrobaatika põhielemente ning kehatunnetust ja kordinatsiooni.
Treener: Marit Miller
Aeg: Kolmapäeviti 18.30-19.15
Rühmas 2 vaba kohta.

Trennid toimuvad 1-3x nädalas, treeningkoormus omal valikul.
Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Rühma registreerimiseks täida ära registreerimisvorm Hooaeg 2022/2023 või saada email signe@desireestuudio.eu

Mida trenni selga panna?
Soovitame trenni selga panna mugavad riided, millega saab joosta, hüpata ja tantsida, näiteks T-särk ja retuusid. Sukkpükste ja sokkidega last trenni ei lubata. Juuksed soovitame kinni panna ning samuti on hea kui lapsel on trennis kaasas veepudel, millest ta ise hõlpsasti juua saab. Jalga tantsusussid, stopperitega sokid või paljajalu, tavaliste sokkide ja sukkpükstega on põrand libe ja võib joostes ohtlik olla.


NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul