Treenerid

Tantsustuudio / Treenerid

Meie treenerid

Nemad vastutavad treeningute eest meie tantsustuudios.

Signe

Signe

Freestyle Pom ja Showtants
Signe on treenerina töötanud 8 aastat ning tema käe all on tantsu õppinud lapsed alates kolmandast eluaastast. Ta omab EKR3 kutsetunnitust. Loov- ja showtantsu kõrval on ta õppinud ka klassikalist tantsu ja cheerleadingut ning tema suureks lemmikuks on akrobaatika ja freestyle pom tantsustiil. Signe Freestyle Pom koreograafia on auhinnatud Eesti Meistritiitliga - Freestyle Pom small group kategoorias Eesti I Meistrivõistlustel Cheerleadingus 2019.

Kristi

Kristi

Tänavatants
Kristi on tunnustatud spetsialist, ta omab tantsuspetsialisti 5. taseme kutsetunnistust. Kristi on olnud tantsutreener alates 2011 aastast, õpetades tänavatantsu stiile erinevates mainekates tantsustuudiotes nii Tallinnas kui ka Viljandis. Tema koreograafiad on alati nii Eesti kui ka välismaa võistlustel kõrgelt hinnatud. Kristi juhendab meie stuudios nii koolilapsi kui täiskasvanuid ning on keskendunud tänavatantsu stiilide õpetamisele.

Marit

Marit

Mudilased ja akrobaatika
Marit õpib Tallinna Ülikoolis magistriõppes koreograafiat ja omab tantsuspetsialisti 6. taseme kutsetunnistust. Tantsu sees on Marit olnud terve oma elu, tants on lahutamatu osa tema elust ja isiksusest. Lisaks tantsule huvitab teda väga ka akrobaatika. Treenerina on Marit pühendunud ja põhjalik. Lisaks treeneritööle satub ta ka ise lavalaudadele nii tantsima kui ka võistlema. Marit on ennast täiendanud nii Eestis kui ka välismaal.

Keily

Keily

Akrobaatika
Keily on tantsinud sünnist saati, ta alustas väiksena showtantsuga, millele hiljem lisandus jazz, hiphop ja võistlustants. Peale tantsu hakkas ta 2014 aastal Audenteses ja Spot of Tallinnas akrobaatika ning vōimlemisega tegelema. Alates 2018 on Keily tantsu- ja akrotunde andnud nii stuudiotes kui ka mitmetes Tallinna koolides.

Stella

Stella

Abitreener
Stella alustas treeninguid korvpallurina, kuid peagi avastas enda jaoks ka tantsimise. Stellal on 4 aastat korvpallitreener kogemust spordiklubist Marcus, lisaks abistab ta juhendada meie gruppe põhiliselt stretchingu ja üldfüüsiliste harjutustega. Stella on juhendanud igas vanuses lapsi ja noori.

Tule trenni

Erinevad stiilid kõikidele vanustele

Tule suvelaagrisse

Suvelaagrisse registreerumine on avatud