Treenerid

Tantsustuudio / Treenerid

Meie treenerid

Nemad vastutavad treeningute eest meie tantsustuudios.

Signe

Signe

Freestyle Pom ja Showtants
Signe on treenerina töötanud 8 aastat ning tema käe all on tantsu õppinud lapsed alates kolmandast eluaastast. Loov- ja showtantsu kõrval on ta õppinud ka klassikalist tantsu ja cheerleadingut ning tema suureks lemmikuks on akrobaatika ja freestyle pom tantsustiil. Signe Freestyle Pom koreograafia on auhinnatud Eesti Meistritiitliga - Freestyle Pom small group kategoorias Eesti I Meistrivõistlustel Cheerleadingus 2019

Kristi

Kristi

Tänavatants
Kristi on tunnustatud tantsuspetsialist, ta omab tase nr 5 tantsuspetsialisti kutsetunnistust. Kristi on olnud tantsutreener alates 2011, õpetades tänavatantsu erinevates mainekates tantsustuudiotes nii Tallinnas kui ka Viljandis. Tema koreograafiad noppinud auhindasid nii Eesti kui ka välismaa tantsuvõistlustelt. Kristi on juhendanud nii lapsi kui täiskasvanuid ning on keskendunud tänavatantsu stiilide õpetamisele.

Kärt

Kärt

Showtants
Kärt on olnud tantsutreener alates 2007 aastast. Lisaks pikaajalisele tantsukogemusele on tal ka õpetaja haridus.
Mõned näited, kus Kärt on treener olnud: 2007-2011 City Dancers show
2014-…. Desiree Tantsustuudio show
alates 2016 Selver Tallinn Dance Team peatreener.
Kärt on spetsialiseerunud showtantsule ja tantsutehnikale ning meie stuudios juhendab ta nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Roman

Roman

Akrobaatika
Roman omab võimlemise erialal EKR 3. taseme kutsetunnistust Tal on väga hea akrobaatiline taust, ning ta õpetab nii akrobaatikat kui ka trickingut erinevates kohtades Tallinnas, näiteks on ta treener ka Spot of Tallinnas ja teistes Tallinna tantsustuudiotes. Roman juhendab edukalt nii lapsi kui täiskasvanuid.

Gertrud

Gertrud

Tantsutehnika ja jazztants
Gertrud õpib Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal ning annab tantsutrenne paljudes Tallinna tantsustuudiotes. Tema koreograafiad on olnud samuti paljudel erinevatel tantsuvõistlustel kõrgelt hinnatud. Treenerina on ta väga põhjalik ja nõudlik. Annab trenne noortele ja täiskasvanutele.

Stella

Stella

Abitreener
Stella alustas treeninguid korvpallurina, kuid peagi avastas enda jaoks ka tantsimise. Stellal on 4 aastat korvpallitreener kogemust spordiklubist Marcus, lisaks abistab ta juhendada meie gruppe põhiliselt stretchingu ja üldfüüsiliste harjutustega. Stella on juhendanud igas vanuses lapsi ja noori.

Anette

Anette

Abitreener
Anette on pikaajalise tantsutaustaga noortreener. Ta on väga andeka koreograafilise silmaga. Anette on keskendunud jazz- ja showtantsule ning tantsutehnikale.

Tule trenni

Erinevad stiilid kõikidele vanustele

Tule suvelaagrisse

2020 suvelaagrisse registreerumine on avatud