Performance Cheer

Tantsustuudio / Show&Cheer

Show&Cheer

Pom

Freestyle Pom on Performance Cheeri üks tantsustiile, mis on väga tehniline ja nõuab tantsijalt mitmekülgseid oskusi nagu pöörded ja hüpped. Seda stiili tantsitakse koos sahistajatega ning oluline on teravad liigutused ja mitmekülgsed joonised. See on võistlusspordiala, selle alaga saab võistelda nii Eesti kui ka Euroopa Meistrivõistlustel. Selver Tallinna Tantsutüdrukud on Freestyle Pom Small group Eesti Meistrid 2019.


Cheer HipHop on Performance Cheeri üks tantsustiile, mis on väga tehniline ja nõuab tantsijalt stiilipuhast sooritust. Sarnaselt Freestyle Pom'ile on see võistlusspordiala, selle alaga saab võistelda nii Eesti kui ka Euroopa Meistrivõistlustel. Eesti Meistrid 2020.
Treenerid: Signe Kirt, Gertrud Kuusmaa, Keily Sengbusch ja Kristi Veskimäe
Treeningrühmad: Lapsed, Noored 2 ehk Juuniorid ja Täiskasvanud - vaata rühmade kirjeldust altpoolt.
Õppeained: cheertants, tänavatants, akrobaatika, tantsutehnika

Trennid toimuvad 2-3x nädalas. Lisaks on võimalik juurde võtta erinevates stiilides lisatrenne.
Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Performance Cheer treeningrühmad

Lapsed
7-11 aastased

Algtase - teeme tutvust Eestis uue stiiliga. Freestyle Pom on väga tehniline, aitab arendada füüsist, tasakaalu, liigutuste kiirust ning arendab erimnevate elementide oskuseid.
Treenerid: Signe Kirt ja Keily Sengbusch
Aeg: T ja K 15.00-16.00 Paavli 1

VÕISTLUSTIIM JUNIOR
11-15 aastased

Kesktase -võistlustiim on VÕISTLUSGRUPP, põhilised stiilid on Cheertants ehk Freestyle Pom ja tänavatants. Plaanime osaleda kahe kavaga ka Eesti meistrivõistlustel Cheerleadingus.
Treenerid: Kristi Veskimäe ja Signe Kirt
Aeg: E ja R 16.00-17.30 Paavli 1

VÕISTLUSTIIM SENIOR
16+ aastased

Kesktase -võistlustiim on VÕISTLUSGRUPP, põhilised stiilid on Cheertants ehk Freestyle Pom ja tänavatants. Plaanime osaleda kahe kavaga ka Eesti meistrivõistlustel Cheerleadingus.
Treenerid: Gertrud Kuusmaa, Kristi Veskimäe ja Signe Kirt
Aeg: T ja N 18.30-20.30 TTK ja K 18.30-20.00 Paavli 1

NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul

Rühma registreerimiseks saada email signe@desireestuudio.eu. Või täida vorm:
UUS HOOAEG - registreeri