Performance Cheer Freestyle Pom

Tantsustuudio / Show&Pom

Freestyle Pom

Freestyle Pom

Freestyle Pom on Performance Cheeri üks tantsustiile, mis on väga tehniline ja nõuab tantsijalt mitmekülgseid oskusi nagu pöörded ja hüpped. Seda stiili tantsitakse koos sahistajatega ning oluline on teravad liigutused ja mitmekülgsed joonised. See on võistlusspordiala, selle alaga saab võistelda nii Eesti kui ka Euroopa Meistrivõistlustel. täiskasvanute (16+) esindusrühm Tallinna Tantsutüdrukud on Freestyle Pom Eesti Meistrid 2019 ja 2022.

Treeningrühmad: Noored ja Täiskasvanud - vaata rühmade kirjeldust altpoolt.
Õppeained: cheertants, freestyle pom, akrobaatika, tantsutehnika

Ootame uusi ja vanu õpilasi osalema, palume ette registreerida.
REGISTREERI TRENNI

Vaata tunniplaani ja tutvu hindadega

Freestyle Pom treeningrühmad

Freestyle Pom Youth VALIKRÜHM
11-14 aastased

Kesktase - VÕISTLUSGRUPP. Freestyle Pom on väga tehniline, aitab arendada füüsist, tasakaalu, liigutuste kiirust ning arendab erimnevate elementide oskuseid. Plaanime osaleda Eesti meistrivõistlustel Cheerleadingus, Läti meistrivõistlustel ja muudel cheeri võistlustel. Trennid 3x nädalas, kuutasu 70 EUR.
Rühmaga liitumiseks kirjuta signe@desireestuudio.eu
Treenerid: Marit Miller, Stella Veskimäe ja Keily Sengbusch
Aeg: E 17.00-18.30, K 19.00-20.30 ja N 18.30-19.30.

Freestyle Pom Senior VALIKRÜHM
15+ aastased

Kesktase/Edasijõudnud - tegemist on VÕISTLUSGRUPIGA, kes harrastab Cheertantsu ehk Freestyle Pom'i . Hooaja jooksul plaanime osaleda Eesti meistrivõistlustel Cheerleadingus ja mõnel välisvõistlusel nagu Prague Cheer Open. Tiim esindas 2023. aasta Euroope meistrivõistlustel Eestit ja saavutas 14.koha.
Rühmaga liitumiseks kirjuta signe@desireestuudio.eu
Treenerid: Marit Miller ja Stella Veskimäe
Aeg: T 19.30-21.00 ja N 19.30-21.00

Rühma registreerimiseks täida ära registreerimisvorm Hooaeg 2023/2024 või saada email signe@desireestuudio.eu NB! Rühmade komplekteerimine toimub oktoobrikuu lõpuni, millest tulenevalt võib tunniplaanis toimuda muudatusi. Vajadusel palun küsi lisainfot treenerilt. Rühmaga saab vabade kohtade olemasolul liituda kogu hooaja jooksul